WANDAL W RĘKACH POLICJI

WANDAL W RĘKACH POLICJI

Doskonałe rozpoznanie pozwoliło ustalić dzielnicowemu z łęczyckiej komendy 19 – letniego wandala, który zniszczył gablotę ogłoszeniową. Wartość strat wyceniono na ponad 4000 złotych. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku lutego 2017 roku dzielnicowy  ustalił, że w Grabowie uszkodzono gablotę ogłoszeniową. Poszukiwania sprawcy zdarzenia policjant rozpoczął od zweryfikowania zapisu kamery, która swoim zasięgiem obejmowała zniszczoną witrynę. Pomysł szybko przyniósł zamierzone efekty. Odtwarzając nagranie mundurowy wśród grupki młodych mężczyzn rozpoznał wandala, który dokonał zniszczenia. 13 marca 2017 roku wytypowany przez dzielnicowego 19 – latek został dowieziony do miejscowej komendy, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Wartość strat wyceniono na 4 305 złotych. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna wcześniej nie wchodził w konflikt z prawem.

Previous W DOMU UKRYWAŁ NARKOTYKI
Next ŁÓDZCY POLICJANCI SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONĄ HONDĘ I ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową KMP w Łodzi zatrzymali trzech mężczyzn w związku z kradzieżą hondy civic. Funkcjonariusze odzyskali samochód, który już wrócił do prawowitego właściciela. 4

Łódź na Sygnale 0 Comments

OFEROWAŁ PODRÓBKĘ ZEGARKA WARTEGO 2,5 MLN ZŁOTYCH

Łódzcy policjanci zatrzymali mężczyznę, który oferował do sprzedaży zegarek jednej z renomowanych, szwajcarskich firm. Podróbkę oryginału wartego około 2,5 mln chciał sprzedać za 180 złotych. Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z

Łódź na Sygnale 0 Comments

DZIELNICOWI ZATRZYMALI ZŁODZIEJA TELEFONU

15 lutego 2017 roku dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu zatrzymali 26 – letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego, który dzień wcześniej w jednym z biur w Wieluniu ukradł telefon komórkowy.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź