WYPADEK AUTOKARU NA AUTOSTRADZIE A2

WYPADEK AUTOKARU NA AUTOSTRADZIE A2

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 25 kwietnia 2017 roku około godziny 3:30 na 377 kilometrze autostrady A2, w powiecie brzezińskim, na wysokości miejscowości Zawady, na nitce w kierunku Warszawy. W wyniku zdarzenia rannych zostało 18 obywateli Białorusi. 49-letni kierujący autokarem w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 49-letni kierujący autokarem eos z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze a następnie pojazd zsunął się do rowu i przewrócił na bok. W wyniku zdarzenia rannych zostało 18 osób, które trafiły do szpitali na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego . Jedna osoba z najcięższymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR  . Policjanci na miejscu przeprowadzają szczegółowe oględziny, przesłuchują świadków zdarzenia i gromadzą całość materiału procesowego aby jak najdokładniej odtworzyć przebieg zdarzenia. Z poczynionych ustaleń wynika, że autokarem podróżowali obywatele Białorusi, którzy wracali z wycieczki w Pradze. Ruch na tym odcinku jest znacznie spowolniony i odbywa się jednym pasem w kierunku Warszawy. Apelujemy o zachowanie w tym miejscy szczególnej ostrożności.

Previous ŚMIERTELNY WYPADEK W ŁODZI
Next XXI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MOTORYZACYJNY – ELIMINACJE POWIATOWE

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

SPRAWCY ROZBOJU ZATRZYMANI ZARAZ PO ZDARZENIU

Policjanci z piotrkowskiej komendy zatrzymali czterech sprawców rozboju na 25-latku. Mężczyźni bili pokrzywdzonego po twarzy doprowadzając do stanu bezbronności. Następnie zabrali mu tablet i zegarek. Usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. Grozi

Łódź na Sygnale

HANDLARZE NARKOTYKAMI ZATRZYMANI PODCZAS TRANSAKCJI PRZEZ POLICJANTÓW CBŚP

Przejęte ponad 2 kg marihuany, prawie 5 kg amfetaminy 2,7 tys. tabletek ekstazy, zlikwidowane laboratorium i zatrzymanie 4 handlarzy narkotykami – to efekt działań policjantów z łódzkiego CBŚP. Dilerzy, po

Łódź na Sygnale

KOLEJNY PEDOFIL W RĘKACH POLICJI

Dzięki współpracy policjantów zajmujących się walką z handlem ludźmi z Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji z policjantami z Radomia i Łodzi, a także z funkcjonariuszami z Rumunii, uratowano dziecko przed